Fotorelacja z koncertu Chóru Synagogi w ramach 37. Śląskiego Festiwalu Muzycznego „Pokój”.

W ubiegłą niedzielę, Chór Synagogi Pod Białym Bocianem wystąpił w Kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu ramach 37. Śląskiego Festiwalu Muzycznego!

Dziękujemy za tłumne przybycie i przygotowujemy się nieustannie do nadchodzącego jubileuszu 30-lecia.

fot.: Aleksandra Dobrowolska