W ubiegłą niedzielę, Chór Synagogi Pod Białym Bocianem wystąpił w Kościele pw. św. Bonifacego w Zgorzelcu ramach 37. Śląskiego Festiwalu Muzycznego!
Dziękujemy za tłumne przybycie i przygotowujemy się nieustannie do nadchodzącego jubileuszu 30-lecia.
fot.: Aleksandra Dobrowolska









