Nabór wolonatriuszy na 26 Festiwal Kultury Żydowskiej – SIMCHA

Dzień dobry, שלום 

Szanowni Państwo, w tym roku zapraszamy was do wzięcia udziału w wolontariacie Festiwalu SIMCHA! Dołączcie do nas, by wspólnie świętować 26 lat ciężkiej pracy, wspaniałej przygody, wzruszeń i doświadczeń. Jeśli jeszcze z nami nie współpracowaliście, nie szkodzi – wszystko Wam wytłumaczymy. Jeśli od lat wspieracie nas podczas Festiwalu, nie zwlekajcie! Liczymy na Was!

Do zadań wolontariusza Festiwalu będzie należeć m.in. pomoc przy organizacji koncertów festiwalowych, obsługa widowni, sprawdzanie biletów, opieka nad gośćmi oraz przybyłymi artystami, a także obsługa punktu informacyjnego i promocja wydarzenia.

Tegoroczna, 26 edycja festiwalu odbędzie się w dniach 20 lipca – 26 lipca 2024 r.

Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA to wyjątkowa okazja do prawdziwego spotkania z kulturą żydowską, obserwowania jej różnych elementów i artystycznych osiągnięć. Jak co roku, czekają na nas koncerty, wykłady, wystawy, warsztaty, panele dyskusyjne, spacery z przewodnikiem, Jarmark Żydowski, a także możliwość udziału w tradycyjnych wydarzeniach życia żydowskiego. To tylko niektóre z atrakcji!

Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenie swojej kandydatury na adres mailowy: wolontariat@proarte.org.pl.
Koniecznie podajcie numer telefonu, datę urodzenia oraz krótkie, jedno zdanie o sobie. Można także przesłać swoje CV. Czekamy na wasze zgłoszenia!