Nadchodzi 26. Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA!

SIMCHA to niezwykłe wydarzenie, które z roku na rok przyciąga coraz więcej miłośników historii, sztuki oraz muzyki żydowskiej. Tradycyjnie odbędzie się już wkrótce, w tym roku dniach 20 – 26 lipca, oferując uczestnikom bogaty program pełen atrakcji.

Tego lata, Wrocław stanie się miejscem krzewienia kultury i tradycji Żydowskiej. Zapraszamy na tegoroczny 26. Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA, gdzie historia spotyka się z współczesnością, a tradycja przeplata się z nowoczesnością. Odwiedźcie nas na wyjątkowych wykładach, gdzie znakomici eksperci opowiedzą o historii, literaturze i duchowości Żydów polskich. Nie zabraknie także inspirujących spacerów po śladach dawnej dzielnicy Żydowskiej oraz niezwykłych koncertów, które przeniosą Was w magiczny świat klezmerskich dźwięków.

Zaplanujcie swoje wakacje z Festiwalem SIMCHA. Dołączcie do nas na niezapomnianej podróży przez kulturę i historię Żydów polskich.

Szczegóły wydarzeń znajdziecie na naszej stronie internetowej i social mediach 26. Festiwalu Kultury Żydowskiej SIMCHA. Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach, aby być na bieżąco z informacjami.

Do zobaczenia na naszym Festiwalu!