Podziękowania

Wczoraj 25. edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej SIMCHA szczęśliwie dobiegłaa końca. Nie byłoby to jednak możliwe bez wielu podmiotów z współpracujących z Festiwalem i zgranego Zespołu oraz ogromu pracy włożonego przez osoby wolontariackie i realizujące staże w Fundacji Pro Arte 2002, dlatego pragniemy dziś z całego serca podziękować za zapał, pomysłowość i po prostu chęć działania przy Festiwalu!

Tegoroczny Festiwal został zorganizowany we współpracy z Gminą Wyznaniową Żydowską we Wrocławiu, Katedrą Judaistyki im. Tadeusza Taubego Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Towarzystwem Społeczno-Kulturalnym Żydów. Dziękujemy przedstawicielom tych instytucji za wsparcie merytoryczne, pomysłowość i partnerskość w działaniach.

Dziękujemy za objęcie 25. SIMCHY honorowym patronatem Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ambasadzie Izraela w Polsce, Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego Cezaremu Przybylskiemu, Prezydentowi Wrocławia Jackowi Sutrykowi, Rektorowi Uniwersytetu Wrocławskiego prof. dr hab. Robertowi Olkiewiczowi oraz Przewodniczącej Gminy Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu Klarze Kołodziejskiej-Połtyn.

Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA nie mógłby odbyć się bez wkładu finansowego, dlatego bardzo dziękujemy za przekazane dofinansowania Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Dolnośląskiego, Gminie Wrocław, Fundacji Taube Philantropies oraz za wsparcie simchowych działań edukacyjno-animacyjnych w szczególności przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Fundację PZU.

Dziękujemy partnerom Festiwalu: Sarah, Mleczarnia, Mineral Zdrój, Szkoła Tikkun Olam, Ticket Master, WCRS, Tibo Sound, Fundacja Bente Kahan, Op Enheim, Muzuem Miejskie Wrocławia, Halleluyah Production, Cocofli, Muszyński i Partnerzy Kancelarie Prawne, Zbawcy Win, Move on Together za wsparcie działań koncertowych, edukacyjno-animacyjnych oraz nas jako Zespołu organizatorów i osób wolontariackich w codziennej pracy.