Rusza nabór wystawców na Jarmark Żydowski!

31.07.2022, dziedziniec Synagogi Pod Białym Bocianem

Kobieta ogląda stoisko z rękodziełem na Jarmarku Żydowskim w czasie Festiwalu na dziedzińcu Synagogi Pod Białym Bocianem.
Fot.Monika_Homan

Do udziału w Jarmarku Żydowskim, który odbędzie się w ramach 24. Festiwalu Kultury Żydowskiej SIMCHA we Wrocławiu zapraszamy następujących wystawców:

  • producentów rękodzieła
  • artystów
  • producentów wysokiej jakości żywności (szczególnie koszernej)
  • restauratorów z Dzielnicy Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań
  • restauratorów posiadających w swojej ofercie kuchnię żydowską i izraelską lub inspirowaną tymi smakami.

Tegoroczny Jarmark odbędzie się w niedzielę 31 lipca 2022 r. na dziedzińcu Synagogi Pod Białym Bocianem we Wrocławiu w godzinach 10:00 – 20:00. Co roku nasze wydarzenie cieszy się świetną atmosferą i dużym zainteresowaniem zarówno wrocławian, jak i turystów odwiedzających miasto.

Jak się zgłosić?

→ maila z wypełnioną KARTĄ ZGŁOSZENIOWĄ wysyłamy na  adres jarmark@proarte.org.pl

→ w tytule maila wpisujemy: nazwę marki – JARMARK ŻYDOWSKI 2022

→ do zgłoszenia należy załączyć maksymalnie trzy zdjęcia swoich produktów  (jest to jednoznaczne ze zgodą na wykorzystanie ich później do celów promocyjnych).

Akceptujemy tylko pełne zgłoszenia oraz zastrzegamy, że wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z udziałem w imprezie. Prosimy poczekać na nasze potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i zaproszenia do współpracy.

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Ostateczną listę wystawców opublikujemy na naszej stronie i Facebooku.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY do wyczerpania się miejsc.