Słowo od Dyrektora

Szanowni Państwo!

Za nami 25. Edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej SIMCHA! To już ćwierć wieku działalności tego cieszącego się tak wielką popularnością wydarzenia! I sądząc z tegorocznej frekwencji i opinii po raz kolejny zdobyliśmy Państwa serca i uznanie!  Dziękujemy za Państwa OBECNOŚĆ najserdeczniej!

Proszę pozwolić na chwilę refleksji i na stosowne podziękowania, które kieruję do WSZYSTKICH, którzy zechcieli wspomóc realizację Festiwalu!

Dziękuję najserdeczniej Zespołowi moich Współpracowników: koordynatorce Festiwalu Agnieszce Marcinowskiej, producentowi SIMCHY Michałowi Jeremiemu Rybarczykowi, producentce koncertów i szefowej marketingu Sarze Jakubus, odpowiedzialnej za Public Relations Magdalenie Basak, koordynatorce wolontariatu Annie Grygoś, koordynatorce jarmarku i szefowej biura Justynie Górskiej. Dziękuję najpiękniej wszystkim Wolontariuszom! Bez Was Festiwal by nie zaistniał! Szczególnie mam w pamięci pomoc pana Marka, której udziela od tylu lat!

Dziękuję serdecznie Maciejowi Marchewce i Jego Firmie Tibo za realizację dźwięku i świateł, za pomoc techniczną!

Dziękuję najserdeczniej Patronom Honorowym i Medialnym! Dziękuję dziennikarzom za pomoc w promocji Festiwalu i za Obecność!

Dziękuję najpiękniej instytucjom państwowym i samorządowym, fundacjom, instytucjom prywatnym za wsparcie finansowe i organizacyjne!

Dziękuję z serca Yosiemu Notkovitzowi z Izraela oraz mecenasowi Jakubowi Muszyńskiemu!

Dziękuję Instytucjom współorganizującym – Towarzystwu Społeczno-Kulturalnemu Żydów, Katedrze Judaistyki Uniwersytetu Wrocławskiego, Gminie Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu.

Dziękuję najpiękniej Radzie Artystycznej Festiwalu!

Dziękuję serdecznie pracownikom ochrony i zabezpieczenia.

Dziękuję z głębi serca wszystkim Artystom, Autorom, Wykładowcom, Prowadzącym Warsztaty i wydarzenia festiwalowe, wszystkim Gościom Festiwalu!

Dziękuję najserdeczniej wspaniałej festiwalowej Publiczności, która była wspaniałym impulsem dla najcudniejszej realizacji SIMCHY!

Mam nadzieję, że tegoroczna, jubileuszowa SIMCHA przyniosła Państwu prawdziwą i bezkresną RADOŚĆ!

Shalom!

Stanisław Rybarczyk
Dyrektor Festiwalu