Nabór wystawców na Jarmark Żydowski 2023!

Ruszamy z naborem wystawców na Jarmark Żydowski, który odbędzie się w ramach 25. Festiwalu Kultury Żydowskiej SIMCHA.

Zapraszamy twórców rękodzieła i artystów oraz producentów wysokiej jakości żywności (szczególnie koszernej), a także restauratorów z Dzielnicy Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań i wszystkich chętnych restauratorów posiadających w swojej ofercie kuchnię żydowską i izraelską lub inspirowaną tymi smakami. 

Tegoroczny Jarmark odbędzie się w niedzielę 30 lipca na dziedzińcu Synagogi Pod Białym Bocianem we Wrocławiu w godzinach 10:00–20:00. 

Co roku nasze wydarzenie cieszy się świetną atmosferą i dużym zainteresowaniem zarówno wrocławian, jak i turystów odwiedzających miasto.

Jak się zgłosić?

  • Wyślij mejla z wypełnioną kartą zgłoszeniową (do pobrania PDF, WORD) na adres jarmark@proarte.org.pl.
  • W tytule mejla wpisz: nazwa marki JARMARK ŻYDOWSKI 2023.
  • Prosimy o załączenie do zgłoszenia zdjęć produktów (maksymalnie trzech), z których skorzystamy do promocji wydarzenia.

Akceptujemy tylko pełne zgłoszenia oraz zastrzegamy, że wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z udziałem w Jarmarku.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zostanie przeprowadzona selekcja wystawców, zwłaszcza pod kontem oferty związanej z kulturą żydowską. Ostateczną listę wystawców opublikujemy na naszej stronie i Facebooku na początku lipca.